Hitchhiker Magazine

WYDANIE: HITCHHIKER 03

HITCHHIKER MAGAZINE 03 – ZIMA 2017

Z coraz cięższym plecakiem, dziarsko przemierzamy świat, tworząc po drodze kolejne wydanie magazynu HitchHiker. Napędza nas Wasza ciekawość do kolejnych historii i opowieści. Trzeci numer magazynu jest dla nas jak flaga wbita na kolejnym zdobytym szczycie.

Melancholijnie odrywamy się od ułożonego życia w mieście, aby zaprzyjaźnić się z Abchazją – krainą zaznaczoną na mapie niepewną linią, zamieszkałą przez ludzi, z których patriotyzm bije aż poza jej granice. Włóczymy się za kozami spacerującymi w gąszczu mandarynkowych drzew i z zachwytem poznajemy życzliwych mieszkańców.
Po powrocie zasiadamy przy kawie z Agnieszką Adamowską, która opowiada o swoim świecie pełnym dalekich wypraw i zdobytych górskich szczytów.
W rubryce Fotografii gości Jiří Straka – nasz przyjaciel z Czech. Używając klasycznej czarno-bieli odkrywa przed nami zaśnieżone góry Kirgistanu.
Silvia Pogoda opowie o rodzinnej podróży oldschoolowym kamperem. Z historii pełnej ciepła i rodzinnych wartości dowiemy się, że kamper wygląda kolorowo tylko na pocztówce, a wysiłek podczas takiej wyprawy może szybko osłabić początkowy zapał.

To tylko część przygody, która zamknięta jest w naszym kwartalniku. Zapraszamy do zgłębienia jej w całości na stronach HitchHikera. Cieszymy się, że możemy dzielić z Wami nasze doświadczenia. Równocześnie czujemy, że to element drogi, która jest naszym celem.


HITCHHIKER MAGAZINE 03 – JESIEŃ 2017

ZAMÓW TUTAJ

Poprzedni artykuł
ABCHAZJA
Następny artykuł
HITCHHIKER MAGAZINE